Немає війни – України

29/03/2022

Жодної війни проти України! Кривава війна! Мир!

Проблем у світі багато, настільки багато, що ми не встигаємо, а також не маємо достатньо засобів, щоб вирішити їх усі одну за одною…

Те, що нам найменше потрібно зараз і жодного разу, це війни; насправді єдине, що несуть війни, — це смерті, смуток, різноманітні втрати, особливо життя, часто непоправні для людини.

Наші бої нескінченні. У нас брак миру, голод, відсутність житла і війни нам зовсім не допомагають. А найсумніше, що проблеми тільки посилюються, а найбільше страждають саме найслабші та незахищені люди!

І той самий народ, чи то український, російський, грецький, іврит, румун, єврей, бразильський, сирійський, німецький, ліванський, вірменський, американський, іранський, канадський, французський, англійський, африканський, турецький, польський, іракський, приймає ярмо необдумані вчинки своїх правителів. Тільки подивіться, що відбувається, мільйони людей тікають з України, шукаючи притулку в сусідніх країнах. [через війну, яку вони не створили].

Поки одні борються, інші шукають спокою. Ми знаємо, що багато «борються» за різні інтереси, але необхідно враховувати, що все людство так чи інакше багато втрачає.


Volodymyr Zelensky

Володимир Олександрович Зеленський [нар.: 25 січня 1978] – чинний Президент України, якому він склав присягу 20 травня 2019 року. Він – український політик, актор, сценарист, комік, кінопродюсер/режисер. Зеленський народився та виріс у Кривому Розі, регіоні на південному сході України.

Vladimir Putin

Володимир Володимирович Путін [нар.: 7 жовтня 1952 р.] є чинним президентом Росії, а також був колишнім агентом КДБ у зовнішньополітичному відомстві та керівником радянських та російських спецслужб, КДБ та ФСБ відповідно.


Підсумки війни між Росією та Україною

З 24 лютого міжнародна спільнота з подивом спостерігала за вторгненням Росії в Україну.

Напруга між Росією та Україною має історичні та політичні мотиви та зв’язки, і багато в чому вони поділяють культурні звички, які як об’єднують, так і роз’єднують їх, і знаходяться в зоні конфлікту Європи.

Наразі нові джерела напруженості на східному українському кордоні знову викликали побоювання щодо російського вторгнення. Таку стурбованість поділяють також західні країни, зокрема Сполучені Штати, які є традиційними противниками російського уряду.

Напруга між Росією та Україною проходить через декілька моментів конституції цих двох націй, розташованих на крайньому сході Європи.

У минулому в Україні панувала Російська імперія, пізніше Радянський Союз.

Сповіданою вірою була православна, заснована в 988 році Володимиром I Київським (або святим Володимиром Святославичем «Великим»), який закріпив царство Русь на території, яка сьогодні відповідає Білорусі, Росії та Україні і простягається до Балтійського моря.

Офіційно українська незалежність відбулася в 1991 році, шляхом розколу колишнього Радянського Союзу.

Що ще більше розпалило суперечки між двома країнами, а після здобуття незалежності Україна наблизилася до західних держав у політичній, економічній та культурній сферах.

Ця спільна спадщина сягає IX століття, коли Київ, нинішня українська столиця, був центром першої слов’янської держави, створеної народом, який називав себе «Русь».

Саме ця велика середньовічна держава, яку історики називають Київською Руссю, породила Україну та Русь, чия нинішня столиця, Москва, виникла в 12 столітті. протягом історії він став столицею Росії і найбільшим містом цієї країни.

Україна була частково захоплена Росією під час захоплення Росією Кримського півострова в 2014 році, що є найбільш актуальним і основним напруженням між Росією та Україною.
До цього зближення між Україною та Заходом ставиться з великою підозрою Росія, яка боїться втрати важливої ​​зони впливу.

Зараз уздовж східного українського кордону перебувають тисячі російських військових, що викликає побоювання щодо нового вторгнення в країну.

Україна має підтримку західних держав, таких як США та Великобританія, а також інших країн, таких як: Бельгія, Португалія, Італія, Іспанія, Греція, Чехія, Польща, Румунія, Канада, Швеція, Фінляндія, Данія, Норвегія, Хорватія та Словенія; Члени Північноатлантичного альянсу Західного військового альянсу (НАТО) та Європейського Союзу (ЄС), щоб запобігти можливому вторгненню Росії.

Ці країни й надалі допомагатимуть Україні боротися з російським вторгненням, надаючи військову допомогу, а також адаптуючи власну безпеку альянсу до «нової реальності», розв’язаної війною. Також пообіцяли допомогу Ізраїль та Австралія, які не є членами ЄС чи НАТО, але виступають як союзники.

Ні війни, Україна Нет войне, Украина
No War, Ukraine Nessuna Guerra, Ucraina
Kein krieg, Ukraine Aucune Guerre, Ukraine
Guerra Não, Ucrânia Guerra entre Rússia e Ucrânia
  1. Links Rápidos

A Realidade do Inferno

Estudos Bíblicos

Literatura

Bíblia Online

Music & Lyrics

Os Pensadores

Não deis lugar ao diabo… Do not give the devil a foothold.

Efésios 4:27 - Ephesians 4:27